Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Nie wiem dlaczego księgowa robi siku,niech który z urzędników narobi w spodnie.Ubikacja publiczna czynna jest czynna tylko do 15 Pużniej-----wrzucasz monete pożre . W ięc siadaj i płacz. Podróż ny ma kłopot .tej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zamkneli juz tamtego
 Tak siedze ale mam mydło w plynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zamkneli juz tamtego
Tak siedze ale mam mydło w plynie
 TO FAJNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam przed sobą rachunek z 19 stycznia 2018 roku za pochówek na cmentarzu w mieście Chorzów Pieczątka mówi: RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA św. Jadwigi Śl. ul. Wolności 51, 41-500 Chorzów tel.: 2413-339, 3456-050 I kwoty: Miejsce grobowe do 2038              300,- Praca grabarza                             250,- Posługa pogrzebowa                     100,- Razem:                                        650,- ps: Jak mi podpowiecie, jak tu wrzócić orazek, to dodam zdjęcie rachunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ezgif-5-a01f808e25.pdf-1.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://zapodaj.net/bd44a2e2627fe.png.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link zaczyna się od: ***s://z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienic grabaza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo zmienić księdza. Tyle na temat .Ksiądz z fiskusem nie rozlicza się z pogrzebu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabaz tez duzo se liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes jest i ma sie dobrze zreszta byl na posiedzeniu zarzadu gminnego OSP zato niektorzy wyglondali jak by czegos sie bali czyrzby nad nimi cos wisialo ,a najzabawniej wyglondal pan rowerzysta bedzie pilotowal ustawe o podwyrzce ekfiwalentu, chyba na rowerza odrazu widac rze morze durzo kon by sie usmial.HA HA HA .Bardzo podatny na wiatr wladzy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna w Janowie podlaskim szalet publiczny jest czynny tylko do 15-tej. po godzinie już zamknięte.Wrzucisz monetę to zeżre albo jest zepsuty zamek. Dobrze aby ktoś z mądrych urzędasów narżnął w spodnie . Najlepiej zamknąć ubikację w urzędzie gminy.Można załatwiać się w skwerku . Przynajmniej będzie pachnieć. Szkoda tylko podróżujących .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile za podatek w janowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w tej gminie odśnieżanie do cholery. ..jakieś sredniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoń do Jacka H on jest specjalistą od odśnieżania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adolf jak chcesz wiedzieć ile podatku to wynosi 2% za 1m kw. za mieszkanie lub część użytkową domu. 0 ,75 gr. za grunyty. za 1m kw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabaz tez duzo se liczy
 wypendzic go i wzionsc normalnego co ma zone i chodzi do komuni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest grabarz a może grabież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj podsniezal bym se
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zadowolonego .Jak chce ci się odśnieżać ,nic trudnego łopata w dłoń i jadą wozy kolorowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...